Sulkapallovuorot

Etusivu > Uutiset > Sulkapallovuorot

Sulkapallovuoroja on tarjolla seuraavasti:

Maanantaina klo 16.00-17.00

Tiistaina klo 15.00-17.00

Keskiviikkona klo 15.00-1.00

Torstaina klo 15.00-17.00

Perjantaina klo 17.00-19.00

Varaa vuorosi kahvila auringonkukasta p. 0505790175

Käytössä kaksi kenttää. Asiakas laittaa verkot itse

Hinta: 7€/tunti

Mailavuokra: 2€/maila